Nasza kancelaria w Krakowie

O kancelarii

O kancelarii

Nasza kancelaria w Krakowie

Kancelaria Notarialna Kamila Bułata oferuje obsługę prawną w zakresie czynności notarialnych wskazanych w przepisach ustawy Prawo o notariacie. Wszystkie czynności dokonywane są naszej w Kancelarii ze szczególną starannością, a posiadane przez notariusza Kamila Bułata doświadczenie i jego przygotowanie do zawodu, gwarantuje Klientom Kancelarii wysoki standard obsługi, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przedstawionego problemu.

Kancelaria Notarialna Kamila Bułata położona jest na parterze kamienicy w przy Alei Płk Władysława Beliny - Prażmowskiego 25/1 w niedalekiej odległości od ronda Mogilskiego. Dzięki takiemu położeniu Klienci mają dogodny dostęp do Kancelarii zarówno za pomocą własnego środka transportu, z wykorzystaniem komunikacji miejskiej lub pieszo. Przed budynkiem Kancelarii oraz w jego bezpośredniej okolicy znajdują się liczne miejsca parkingowe w ramach strefy płatnego parkowania.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem istnieje możliwość umówienia spotkania lub dokonania czynności w innych godzinach, w tym także w soboty.

Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych także poza siedzibą Kancelarii.

Kancelaria zapewnia klientom możliwość korzystania z bezpłatnego i bezprzewodowego dostępu do Internetu (WIFI).

W razie pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt w dogodny dla Państwa sposób.
Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii.
 

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z notariatem związany jestem od 2008 roku. Przed powołaniem na stanowisko notariusza obyłem aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej w trybie etatowym oraz pełniłem przez okres ponad 2 lata funkcję zastępcy notarialnego.


Od listopada 2016 roku, jako notariusz, prowadzę Kancelarię Notarialną w Krakowie przy Alei Płk Władysława Beliny - Prażmowskiego 25/1.

Kancelaria notarialna w Krakowie

Skontaktuj się z nami

W celu umówienia spotkania lub zadania pytania notariuszowi skorzystaj z poniższego formularza


 

Telefon:

Sekretariat: (12) 307-30-22 Notariusz: 606-978-776

Email:

kancelaria@notariuszbulat.pl

Adres:

Al. Beliny - Prażmowskiego 25/1, 31-514 Kraków, woj. małopolskie


  • Kancelaria Notarialna w Krakowie

    Kamil Bułat