Opłaty

Opłaty

Opłaty

Opłaty

Na koszty dokonania czynności notarialnej składa pobierany przy sporządzeniu czynności, przez notariusza jako płatnika, podatek od czynności cywilnoprawnych lub podatek od spadków i darowizn, opłata sądowa (jeśli następuje złożenie wniosku wieczystoksięgowego do sądu) oraz wynagrodzenie notariusza z tytułu dokonania czynności notarialnej wraz z naliczonym podatkiem od towarów i usług. Wynagrodzenie to określone zostaje na podstawie umowy ze stronami czynności, w wysokości określonej w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004r. z późn. zm. w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej (tekst jednolity – Dz. U. nr 237 z 2013r.)

W naszej kancelarii akceptujemy płatności kartą.

Opłaty, prawnik, notariusz małopolska, kancelaria notarialna

Pliki do pobrania

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z notariatem związany jestem od 2008 roku. Przed powołaniem na stanowisko notariusza obyłem aplikację notarialną w Krakowskiej Izbie Notarialnej w trybie etatowym oraz pełniłem przez okres ponad 2 lata funkcję zastępcy notarialnego.


Od listopada 2016 roku, jako notariusz, prowadzę Kancelarię Notarialną w Krakowie przy Alei Płk Władysława Beliny - Prażmowskiego 25/1.

Kancelaria notarialna w Krakowie

Skontaktuj się z nami

W celu umówienia spotkania lub zadania pytania notariuszowi skorzystaj z poniższego formularza


 

Telefon:

Sekretariat: (12) 307-30-22 Notariusz: 606-978-776

Email:

kancelaria@notariuszbulat.pl

Adres:

Al. Beliny - Prażmowskiego 25/1, 31-514 Kraków, woj. małopolskie


  • Kancelaria Notarialna w Krakowie

    Kamil Bułat